Buketlerimizi özel hazırladığımız için gönderim süresi farklılık gösterebilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz

Ürünlerde Ara

August Box

Gül, Lale, mevsim çiçekleri ve garnitürlerden oluşan bir aranjmandır. Haftanın ve mevsim çiçeklerine göre ürünler değişiklik gösterebilir. Değişiklik durumlarında onayıza istinaden sipariş hazırlanmaktadır. Gün içinde saat 13.00′ e kadar verilen siparişlerin aynı gün teslim garantisi vardır.
2.350,00 TL
-
+
Adet
Sepete Ekle

August Bakım Önerisi :
Her arajman ile birlikte sizlere Bitki Besini gönderilmektedir.

Aranjmanınızı ambalajından çıkartın ve çiçeklerinizi rahatlatın.

Tavsiyemiz içme suyu olmakla birlikte, temiz bir vazoya yarım litre su ekleyin ve Bitki Besinini içerisine ekleyin, karıştırın. Ambaljından çıkarmış olduğunuz çiçekleri suya ekleyiniz. Gün aşırı suyunu değişmeyi ihmal etmeyin. Su değişimi sırasında çiçeklerin saplarını da 45 derece açıyla keserek kanalların daha rahat su almasını sağlayın.

***Soğanlı bitkiler (lale, sümbül vb) daha az su ve serin ortam ister. Vazonuza  2 -3 parmak kadar su eklemeniz yeterli olacaktır. Mümkünse suyuna 1-2  adet buz ilavesi soğanlı bitkilerinizin hoşuna gidecektir.

Temiz vazo, temiz su , serin ortam ile çiçeklerinizin keyfini çıkarın.

0 507 765 76 35

Aydınlatma MetniKişisel Verilerin Korunması KanunuMesafeli Satış Sözleşmesiİptal İade Şartları
Sitemizde teknik olarak zorunlu olan çerezler kullanılmaktadır. Bazı çerezler de sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için işlenmektedir. Detaylı bilgi için Aydınlatma Metni 'ni inceleyebilirsiniz.
Kabul Et